top of page
Vratislav Čermák

Vratislav Čermák

Zkušenosti s mentoringem: 

Ano

gps.png

Lokalita: 

25 let

Doba v oboru: 

Praha, Online

Oblasti specializace mentoringu: 

Pomoc s různými šlamastikami na projektu
Task/workforce management
Nastavení projektů a programů
Digitální nástroje a paperless

language (1).png

Jazyky: 

Čeština, Angličtina

save-money (1).png

Cena sezení: 

2 600 Kč/hodina

Co mě charakterizuje:

Vím o sobě, že jsem perfekcionista, systematický a cílevědomý člověk. Snažím se rozvíjet se, učit se nové věci. Díky tomu dnes už vím, že perfektní musí být jen máloco, že všechno nemusí mít exaktní řád a že cíle nejsou věčné a neměnné. Že ani já nejsem a nebudu nikdy perfektní a že se nemusím bát to přiznat. Uvědomit si, že není nic špatného na tom něco nevědět, něčemu nerozumět, něco udělat blbě. A že je naprosto v pořádku říci si o pomoc a nechat si pomoci. Že to není slabost, ale naopak znak odvahy a vyspělosti. A mentoring je právě o tom. Rád se setkávám s těmi, kteří do tohoto bodu došli. Rád pomohu těm, kteří si o pomoc nebojí říct.

Můj přístup k mentoringu:

Mentoring pomáhá vyhnout se slepým uličkám, které už někdo před vámi navštívil. Pomáhá nejen hledat ty správné cesty rychleji, ale nabízí také možnost bezpečně diskutovat své nápady, problémy, obavy s někým dalším a získat další dílky do vlastní skládačky. Mentoring vnímám jako takový švédský stůl, na kterém může být k dispozici spousta různých pochoutek, ale vy si vybíráte ty, které vám zrovna v tu chvíli přijdou k chuti. Jako mentor se vás nesnažím přesvědčit, abyste snědli, co vám nechutná, jen servíruji další chody podle toho, co vnímám, že by vám v danou chvíli mohlo chutnat.

Co očekávám od mentee: 

Chuť do toho jít, naplno a odhodlaně. Můžete do toho jít i jen tak napůl a ležérně, jen vás to bude stát víc času, a budete si tak moci déle povídat s mým fakturačním systémem :-)

Profesní zkušenosti: 

Projektové řízení, Programy, PMO, Projektová metodika,
Time Management, Smysluplné nakládání s časem,
Uvěřitelné prezentace,
Komunikace (změn, manažerská/týmová, asertivní),
Tréninky,
Facilitace

Detaily k ceně:

● Hodinová sazba: 2 600 Kč
● Balíček 8 hodin: 19 000 Kč
● Balíček 16 hodin: 34 000 Kč
● První setkání zdarma

Kontakt: 

phone-call.png

222 364 311

email (1).png
web (1).png
bottom of page