top of page
Veronika Jiroušková

Veronika Jiroušková

Zkušenosti s mentoringem: 

Ano

gps.png

Lokalita: 

15+ let

Doba v oboru: 

Liberec, Online

Oblasti specializace mentoringu: 

Kariérní poradenství, osobní rozvoj
Firemní procesy se zaměřením na HR
Project management a Pre-sales
Event management

language (1).png

Jazyky: 

Čeština

save-money (1).png

Cena sezení: 

300 - 1 500 Kč/hodina

Co mě charakterizuje:

Ve svém profesním životě jsem propojila dvě oblasti, kterým jsem se věnovala od střední školy - ekonomický směr a vzdělávání. Jedno z prvních výběrových řízení mě zavedlo do zaměstnání v oblasti řízení lidských zdrojů, kdy jsem přes 8 let působila jako HR manager v mezinárodním holdingu. Prošla jsem si zaváděním procesů, implementací ISO, nastavení rozvoje vzdělávání. Tuto oblast jsem doplnila o moji druhou “srdcovku”, a to event management a projektové řízení.
Posledních 7 let se věnuji právě event managementu, nastavování procesů v různých firemních kulturách, Pre-sales a project management na projektech v oblasti flexibility práce. Jako velkou zkušenost považuji za poslední rok také spolupráci s MPSV - externí hodnotitel projektů.
Moji silnou stránkou je umění vcítit se do potřeb ostatních a posouvat věci dál. Naslouchám potřebám jednotlivců a firem a na základě svých zkušeností hledám nejlepší možná řešení. Celý život se věnuji sportu (včetně závodní oblasti) a to mě naučilo vytvrvalosti a férovosti. Nejen tyto zkušenosti teď předávám mým třem báječným dětem se kterými společně s manželem žijeme ve městě pod Ještědem - v Libereci, kousek od Jizerských hor, které mě nabíjí čistou přírodou.

Můj přístup k mentoringu:

Mentoring je pro mě skvělý způsob, jak předávat zkušenosti, učit se (vzájemně), získávat nové poznatky a tím se posouvat dál. Baví mě vymýšlet procesy, podívat se na celé projekty a plány seshora, dát si odstup a poradit jak dál.

Co očekávám od mentee: 

otevřenost a upřímnost, vše ostatní zvládneme :-)

Profesní zkušenosti: 

Human Resources, Event management a Project management. Nastavování procesů v různých firemních kulturách, Pre-sales a project management na projektech v oblasti flexibility práce, externí hodnotitel projektů.

Detaily k ceně:

• Cena pro rodiče na RD dle tématu 300 - 500 Kč/hodina
• Standardní cena dle tématu 500 - 1 200 Kč/hodina
• Při platbě zaměstnavatelem 1 500 Kč/hodina
Balíčky:
• 3x sezení pro rodiče na RD: 840 - 1 200 Kč/dle tématu
• 3x sezení standard: 1 350 - 3 000 Kč/dle tématu

Kontakt: 

phone-call.png

732604350

email (1).png
web (1).png
bottom of page