top of page
Eva Pánková

Eva Pánková

Zkušenosti s mentoringem: 

Ano

gps.png

Lokalita: 

15+ let

Doba v oboru: 

Madrid, Online

Oblasti specializace mentoringu: 

Korporace vs. start-up
Komunikace v krizích
Agilní mindset, Remote projekty
Firemní kultura a výkon

language (1).png

Jazyky: 

Čeština, Angličtina, Španělština

save-money (1).png

Cena sezení: 

3 500 Kč/hodina

Co mě charakterizuje:

Jsem člověk, který vnímá přirozenou logiku a strukturu věcí. To mi umožňuje vidět souvislosti a závislosti, které ostatní nevnímají. Zároveň se celý život učím krotit svoje rozvětvené myšlenky tak, aby byly pro ostatní srozumitelné a stravitelné a chtěli mi je pomoct zrealizovat. Ráda pracuji s lidmi a podporuju je v jejich rozvoji. Věřím, že věci se dají neustále zlepšovat a všechno je možné. A je v silách každého z nás k tomu přispět.

Můj přístup k mentoringu:

Mentoring má podle mě rozšiřovat obzory a nabízet nové pohledy. Mentor je v roli průvodce. Pomáhá probírat různá témata a doplňuje je praktickými návody, jak věci aplikovat a jak si je člověk může uzpůsobit sobě na míru. Já osobně ráda používám různé micro nástroje, schémátka, obrázky a metafory (často na míru dané situace), které usnadňují zapamatování. V případě delší spolupráce si během prvního setkání popíšeme, čeho chce mentee dosáhnout a proč, jak změnu změříme/rozpoznáme a jak se jí budeme snažit dosáhnout. Průběžně pak vyhodnocujeme, jak se přibližujeme cíli.
Vztah mezi mentorem a menteem má být založený na důvěře, musí si osobnostně sednout a oba se na setkání těšit. A když se takový vztah podaří vytvořit, tak může být mentorovací rozhovor občas sakra upřímný a někdy lehce nepříjemný. A oba vědí, že je to tak v pořádku a prospívá to věci.

Jsem zvyklá si průběžně říkat o zpětnou vazbu i ji dávat. Podle ní pak upravuju, jak k mentoringu přistupuji. A zároveň si ověřuju, že setkání mají pro mentee dostatečnou přidanou hodnotu

Co očekávám od mentee: 

Proaktivitu, otevřenost, zvědavost, upřímnost

Profesní zkušenosti: 

HR a leadership

Detaily k ceně:

Hodinová sazba 3 500 Kč/hodina.
První oťukávací sezení zdarma.

Kontakt: 

phone-call.png

+34 663 950 229

email (1).png
web (1).png
bottom of page