top of page

Vítejte v naší komunitě!

Jsme rádi, že jste s námi. Jsme společenství, které si zakládá na sdílení znalostí a zkušeností mezi členy. A právě vy, naši vážení členové, máte jedinečnou příležitost stát se mentory pro naši komunitu!

Jsme momentálně ve fázi vytváření databáze mentorů, kde budeme shromažďovat profily členů, kteří mají zájem podělit se o své znalosti s ostatními. Podmínky pro registraci do databáze jsou zatím v procesu, ale budeme rádi, pokud projevíte zájem o mentoring v naší komunitě.

 

Mentorství je skvělý způsob, jak podělit se o své dovednosti, zkušenosti a rady s ostatními členy komunity. Můžete se stát inspirací a pomocí pro ty, kteří hledají radu nebo se snaží rozvíjet své dovednosti. Mentorování je vzájemně obohacující proces, který může posílit naši komunitu a pomoci našim členům dosahovat jejich cílů.

Pokud máte zájem stát se mentorem naší komunity, neváhejte se zaregistrovat do naší databáze vyplněním Google formuláře (stačí kliknout na tlačítko níže). Budeme vás pravidelně informovat o postupu registrace a o podmínkách mentorování, jakmile budou k dispozici.

Děkujeme vám za váš zájem být aktivní součástí naší komunity a těšíme se na společné sdílení znalostí a zkušeností!

 

S úctou,

Tým naší komunity

bottom of page