top of page

čt 22. 2.

|

meet.google.com/vai-oacr-cqv

ZÁZNAM (do 7.3.2024): REALITA PROCESNÍHO ŘÍZENÍ

Nestihli jste tento webinář naživo? Nezoufejte, máme pro vás ke shlédnutí záznam zdarma do 7.3. Na reálných příkladech z praxe vám Renata přiblíží klíčovou roli procesního řízení v rámci firemních struktur, vysvětlí vzájemné propojení s projektovým řízením...

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
ZÁZNAM (do 7.3.2024): REALITA PROCESNÍHO ŘÍZENÍ
ZÁZNAM (do 7.3.2024): REALITA PROCESNÍHO ŘÍZENÍ

Čas a místo

22. 2. 2024 15:00 – 16:30

meet.google.com/vai-oacr-cqv

O události

ZÁZNAM JIŽ NENÍ K DISPOZICI.

O webináři: 

Inspirujte se, jakým chybám se jako vyvarovat při změně či nastavování procesů, uvědomění si, co vlastně potřebujeme a taky jako Projektoví manažeři, jak vést takové procesní projekty, které přinesou benefity, které firma, či tým potřebuje. Ať už jde o Digitalní transformaci, AI transformaci, reorganizaci. 

Praktické případové studie o Renaty, která na procesy nahlíži následovne. 

Práce s procesy ve firmách by neměla být založena pouze na strojových a rigidních postupech. Efektivita práce je nejvyšší, když jsou nastaveny funkční procesy, které jsou integrovány do živého firemního organismu. Je důležité, aby každý jednotlivec měl své specifické místo a byl respektován v rámci těchto procesů. Takový přístup kombinuje pragmatické a organizované aspekty s lidským přístupem a respektováním osobnosti a schopností jednotlivců. Rovnováha mezi strukturovanými procesy a individuálním přístupem k zaměstnancům je klíčem k účinné organizaci práce.

O lektorovi: 

Renata Novotná vystudovala filosofii a podnikovou ekonomiku. 10 let vedla týmy zaměřené na zvyšování spokojenosti zákazníků i zaměstnanců, primárně v bankovním sektoru. Posledních 8 let jako expertka konzultuje v malých a středních firmách procesní řízení, týmovou efektivitu a delegování práce a v korporátním sektoru spolupracuje s klienty na strategickém nastavení CX a EX.

Renata Novotná

Víc info: https://renata-novotna.cz/

Sdílet událost

bottom of page