top of page

st 15. 5.

|

Location is TBD

ZÁZNAM (do 29.5.2024): Maximalizace efektivity s Google Workspace

Nestihli jste tento webinář naživo? Nezoufejte, máme pro vás ke shlédnutí záznam zdarma do 29.5. Tento workshop je zaměřen na efektivní využívání Google Workspace, konkrétně Gmailu, Kalendáře a Disku. Účastníci se seznámí s funkcemi a možnostmi těchto nástrojů.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
ZÁZNAM (do 29.5.2024): Maximalizace efektivity s Google Workspace
ZÁZNAM (do 29.5.2024): Maximalizace efektivity s Google Workspace

Čas a místo

15. 5. 2024 10:00 – 10:17

Location is TBD

O události

ZÁZNAM JE K DISPOZICI DO 29.5. ZDE.

O lektorovi

Pavel Minář je autorizovaný Google Cloud Partner a držitel certifikace Google Certified Deployment Specialist. Specializuje se na nasazení a školení v oblasti Google Workspace (dříve známého jako G Suite). Nabízí služby jako školení, online webináře a videokurzy zaměřené na plné využití aplikací jako Gmail, Google Kalendář a Google Disk. Jeho zájem o procesní řízení ho vedl k vytvoření webové aplikace Procesoid, která pomáhá firmám a týmům automatizovat a zlepšovat své procesy.

O webináři

  1. Úvod do Google Workspace a Cloudu: Účastníci získají přehled o tom, co je Google Workspace a jakým způsobem využívá cloudových technologií ke zvyšování efektivity a spolupráce.
  2. Gmail: Správa e-mailů a organizace: Workshop se zaměří na nastavení Gmailu tak, aby automaticky rozpoznal důležité e-maily a efektivně je třídil do sekcí. Účastníci se naučí používat štítky, vytvářet šablony a využívat zkratky pro rychlejší práci s e-maily.
  3. Kalendář: Plánování a sledování času: Účastníci se naučí efektivně plánovat schůzky a organizovat svůj čas pomocí Google Kalendáře. Budou se také seznamovat s metodami sledování svých návyků a úkolů.
  4. Google Keep: Správa poznámek a deníků: Workshop bude zahrnovat tipy a triky pro efektivní využívání Google Keep jako deníku a nástroje pro poznámky.
  5. Google Disk: Správa a vyhledávání souborů: Účastníci se naučí efektivně vyhledávat a organizovat soubory v Google Disku a získají tipy, jak využít jeho funkce pro nejlepší výsledky.

Sdílet událost

bottom of page