top of page

ne 14. 4.

|

meet.google.com/wen-urbu-kbr

ZÁZNAM (do 28.4.2024): CHANGE MANAGEMENT: Úvod do tématu

Nestihli jste tento webinář naživo? Nezoufejte, máme pro vás ke shlédnutí záznam zdarma do 28.4. Podíváme se na základní pojmy řízení změn, taky se pobavíme, kde stojí change management z pohledu projektového managementu, na různé metodologie řízení změn apod.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
ZÁZNAM (do 28.4.2024): CHANGE MANAGEMENT: Úvod do tématu
ZÁZNAM (do 28.4.2024): CHANGE MANAGEMENT: Úvod do tématu

Čas a místo

14. 4. 2024 9:00

meet.google.com/wen-urbu-kbr

O události

ZÁZNAM JIŽ NENÍ K DISPOZICI.

Téma: Change management: Úvod do tématu   Change management (řízení změn) je disciplína, která se zaměřuje na přípravu, podporu a pomoc lidem, týmům a organizacím v adaptaci na změny. Tyto změny mohou být různého charakteru, od změn v interních procesech, přes technologické inovace, až po organizační restrukturalizace nebo změny v korporátní či firemní kultuře.

Podíváme se na základní pojmy, kde stojí change management v rámci projektového managementu, na různé metodologie řízení změn, jaké kompetence potřebuje change manager a mnoho dalšího.   O lektorovi:  Míša, Zakladatelka komunity Projekťáci a Projekťačky, již 13 let působí v projektech, které přináší organizačně procesní změny, a to jak v roli TL, Process manager, tak jako Change a project manager.

Sdílet událost

bottom of page