top of page

po 04. 12.

|

Online

ZÁZNAM (do 14.12.2023): NÁSTROJE PRO PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ

Webinář ke shlédnutí do 14.12.2023. Porovnání nástrojů Jira, Asana, Trello, Monday, ClickUp, Notion a další. Který zvolit podle velikosti projektu, rozpočtu, obtížnosti. Tipy na co si dát pozor při výběru.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
ZÁZNAM (do 14.12.2023): NÁSTROJE PRO PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ
ZÁZNAM (do 14.12.2023): NÁSTROJE PRO PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ

Čas a místo

04. 12. 2023 21:00 – 07. 12. 2023 21:20

Online

Hosté

O události

O lektorovi: Milan Kubík 

působí jako projektový manažer knowledge a change projektů.

Milan je také nadšenec do vzdělávání, ať už znalosti sám získává nebo rozdává. Studoval sociologii a mediální studia. Během studií se naučil rozumět lidem a technologiím. 

Pracoval nejdřív jako lektor, pak nabral zkušenosti v e-commerce a v mediálním domě. Vyzkoušel si nejen řízení projektů, ale i vlastního týmu.

Analyzuje problémy a hledá řešení. Tvoří a upravuje procesy tak, aby sloužily lidem a ne naopak. Pomůže s odbavením projektu, vyhledá a nastaví nástroje a priority. Má rád automatizace a chytrá řešení.

 O webináři: 

Délka: 2 hodiny

Znáte situaci, kdy potřebujete zadat a delegovat úkoly? Spolupracovat se sponzorem, kolegy, klientem a externími partnery? A excelová tabulka na to nestačí?

Nabídka nástrojů je veliká? Mnoho funkcí, možností a tarifů? Jak vybrat ten, co se mi hodí nejvíc?

Tyhle otázky si klade každý z nás. Společně si na ně odpovíme. Podíváme se na ty nejužitečnější projektové tooly. Ukážeme si, které nejlépe sedí k tvému projektu.

Aby se investice do nástroje opravdu vyplatila, je třeba jej vytěžit na maximum. Je důležité, aby hrál do noty ostatním nástrojům ve firmě. A je nezbytné, aby seděl lidem, co ho budou používat.

V prvních 90  minutách si uděláme porovnání výše zmíněných nástrojů. Ve zbytku webináře bude čas na otázky a diskusi.

 Administrativní detaily: 

Po zaplacení faktury dostanete přístupy na zoom webinář naživo, kde budete moci sledovat celou akci v reálném čase. Z webináře bude pořízen záznam, který bude přístupný po dobu 3 dnů, pak bude smazán. Vstupenku bude možné koupit pouze do 4.12.2023, poté už ne. 

Vstupenky

  • NÁSTROJE PRO PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ

    390,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page