top of page

st 18. 10.

|

Online

RETROSPEKTIVA interaktivně a prakticky

Přidejte se k interaktivnímu webináři o retrospektivě! Bude to skvělá příležitost naučit se teorii, ale hlavně projít pořádně praktické cvičení spojené s touto metodou se zkušeným Agile specialistou a Project a Product managerem, Jakubem Cíglem.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
RETROSPEKTIVA interaktivně a prakticky
RETROSPEKTIVA interaktivně a prakticky

Čas a místo

18. 10. 2023 17:00 – 18:00

Online

Hosté

O události

O lektorovi:

Jakub Cígl

Pomáhá firmám v oblastech, jako jsou agilní a vodopádové metodiky, produktový a projektový management, obchodní analýza, zlepšování procesů atd.

Kdyby si měl vzpomenout, kdy začínal v IT, jeho první placená práce v IT byla v roce 2013. Od té doby se snaží držet krok s trendy, a i když se v současné práci nevěnuje dané problematice, snaží se vše sledovat. Důvod je prostý, toto odvětví je obrovské a neustále se rozvíjí.

Jeho cílem je poskytovat klientům vždy nejaktuálnější informace vycházející ze světových trendů.

Většina jeho práce se týká světa dodávek. Od nejvyšších pater společnosti, kde optimalizuje procesy a náklady na podnikání, až po nižší patra, kde učí lidi pracovat efektivně, šetřit čas a tím i peníze. Radí s vhodnými metodami vývoje pro daný problém. 

Největší důraz klade na komunikaci a zpětnou vazbu. Což jsou pro něj dvě klíčové vlastnosti v oboru dodávek.

https://cigl.eu/#home

O webináři:

Délka: 1hod. interaktivně.

Zapomeňte na hodiny teorie. Pojďte si to vše vyzkoušet. Bude to nadupaná hodina akce. 

Bude to skvělá příležitost naučit se teorii i praktické cvičení spojené s touto metodou. Připojte se a objevte, jak retrospektiva může posílit týmovou spolupráci a přinést vylepšení nejen v práci, ale i osobním životě. Mimojiné se dozvíte, co má společného retrospektiva a Avengers.

Administrativní detaily: 

Po zaplacení faktury dostanete přístupy na webinář naživo, kde budete moci sledovat celou akci v reálném čase. Nahrávání se nepředpokládá. 

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k učení a inspiraci od zkušeného Agile specialistu, Product a Project managera, Jakuba Cígla.

Vstupenky

  • Webinář Retrospektiva

    390,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page