top of page

st 29. 5.

|

meet.google.com/nda-zxqg-rog

Nenásilná komunikace

Připojte se k živému webináři o nenásilné komunikaci podle Marshalla Rosenberga! Dozvíte se jak efektivně řešit konflikty a budovat důvěru ve vztazích. Získejte klíčové dovednosti pro konstruktivní spolupráci s kolegy, partnery i dětmi.

Nenásilná komunikace
Nenásilná komunikace

Čas a místo

29. 5. 2024 17:00 – 18:30

meet.google.com/nda-zxqg-rog

Hosté

O události

O lektorovi

Alena Přidalová se zabývá komunikací a jejími světlými i temnými zákoutími celý svůj profesní život. Během studia psychologie se věnovala detailní analýze komunikace a učila se různé strategie a techniky. Ve své více než třicetileté poradenské, lektorské a koučovací praxi pracovala s různými skupinami lidí – od manažerů a obchodníků po podnikatele, úředníky, dělníky, děti a teenagery. Během této práce se stále setkávala s jednou starou pravdou: “Šedá je teorie – zelený je strom života”.

O webináři

Nenásilná komunikace je metoda amerického psychologa a učitele Marshalla Rosenberga, která hledá řešení konfliktů ve vztazích a mezilidské komunikaci. Zaměřuje se především na konstruktivní spolupráci a učí nás, jak vytvořit důvěryhodné prostředí ve vztahu k našim kolegům, partnerům či dětem.

Hlavním principem je naučit se jasně a konkrétně sdělovat své potřeby, což je klíč k budování smysluplných vztahů

Sdílet událost

bottom of page