top of page

po 04. 12.

|

Online

NÁSTROJE PRO PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ Jaké řešení zvolit? Co, pro koho, za kolik?

Porovnání nástrojů Jira, Asana, Trello, Monday, ClickUp, Notion a další. Který zvolit podle velikosti projektu, rozpočtu, obtížnosti. Tipy na co si dát pozor při výběru. Nástroje ve firmě či projektu tvoří ekosystém. Zahrnuje to komunikátor, cloud i další software. Základem je projektový nástroj.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
NÁSTROJE PRO PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ Jaké řešení zvolit? Co, pro koho, za kolik?
NÁSTROJE PRO PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ Jaké řešení zvolit? Co, pro koho, za kolik?

Čas a místo

04. 12. 2023 18:00 – 20:00

Online

Hosté

O události

O lektorovi: Milan Kubík 

působí jako projektový manažer knowledge a change projektů.

Milan je také nadšenec do vzdělávání, ať už znalosti sám získává nebo rozdává. Studoval sociologii a mediální studia. Během studií se naučil rozumět lidem a technologiím. 

Pracoval nejdřív jako lektor, pak nabral zkušenosti v e-commerce a v mediálním domě. Vyzkoušel si nejen řízení projektů, ale i vlastního týmu.

Analyzuje problémy a hledá řešení. Tvoří a upravuje procesy tak, aby sloužily lidem a ne naopak. Pomůže s odbavením projektu, vyhledá a nastaví nástroje a priority. Má rád automatizace a chytrá řešení.

 O webináři: 

Délka: 2 hodiny

Znáte situaci, kdy potřebujete zadat a delegovat úkoly? Spolupracovat se sponzorem, kolegy, klientem a externími partnery? A excelová tabulka na to nestačí?

Nabídka nástrojů je veliká? Mnoho funkcí, možností a tarifů? Jak vybrat ten, co se mi hodí nejvíc?

Tyhle otázky si klade každý z nás. Společně si na ně odpovíme. Podíváme se na ty nejužitečnější projektové tooly. Ukážeme si, které nejlépe sedí k tvému projektu.

Aby se investice do nástroje opravdu vyplatila, je třeba jej vytěžit na maximum. Je důležité, aby hrál do noty ostatním nástrojům ve firmě. A je nezbytné, aby seděl lidem, co ho budou používat.

V prvních 90  minutách si uděláme porovnání výše zmíněných nástrojů. Ve zbytku webináře bude čas na otázky a diskusi.

 Administrativní detaily: 

Po zaplacení faktury dostanete přístupy na zoom webinář naživo, kde budete moci sledovat celou akci v reálném čase. Z webináře bude pořízen záznam, který bude přístupný po dobu 3 dnů, pak bude smazán. Vstupenku bude možné koupit pouze do 4.12.2023, poté už ne. 

Vstupenky

  • NÁSTROJE PRO PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ

    390,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page