top of page

po 02. 10.

|

Online

MOZEK POD TLAKEM neurovědecký pohled na stres a jeho zvládání

Pronikněte do fungování lidské neuronové sítě. Objevte zákonitosti mozkové činnosti a jejich projevy v každodenním životě. Připojte se k webináři s profesorem Alešem Stuchlíkem a objevte, jak mozek reaguje na tlak, stres.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
MOZEK POD TLAKEM neurovědecký pohled na stres a jeho zvládání
MOZEK POD TLAKEM neurovědecký pohled na stres a jeho zvládání

Čas a místo

02. 10. 2023 17:30 – 19:00

Online

Hosté

O události

O lektorovi:

Prof. RNDr. Aleš Stuchlík, DSc. neurovědec, neurokouč. 

Pomáhá manažerům, vedoucím projektových týmů a specialistům, zaměřuje se na profesní rozvoj, osobní koučink, na práci s motivací, čas od času uspořádá kurz paměti, seberozvojový kurz, přednášky týkající se toho, jak funguje mozek, nebo zvládání stresu.

Stále se věnuje akademické a vědecké činnosti. Vede vědecké týmy v roli manažera a profesního mentora. A v neposlední řadě formou veřejných přednášek v roli řečníka popularizuje poznatky z oblasti neurověd.

 https://www.neurokouc.cz/

O webináři:

Délka: 1,5 hod

Získáté lepší pochopení mozku ve vztahu k vlastnímu chování. Dovedete lépe mobilizovat své kognitivní zdroje, naučíte se snáze zvládat své emoce. To vše přispěje k celkově větší profesní efektivitě  spokojenosti, která se pozitivně odrazí ve vašem byznyse.

Zvládnete lépe mobilizovat své kognitivní i emoční zdroje. Naučíte se adekvátně odpočívat. Pochopíte, proč spíme. Budete lépe ovládat svoji motivaci. Naučíte se základy práce se stresem.

Pochopíte, že vás mozek může pracovat pro vás.

Administrativní detaily: 

Po zaplacení faktury dostanete přístupy na zoom webinář naživo, kde budete moci sledovat celou akci v reálném čase. Tento webinář nebude nahráván.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k učení a inspiraci od předního neurovědce Prof. RNDr. Aleše Stuchlíka, DSc.

Vstupenky

  • Webinář MOZEK pod tlakem

    390,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page