top of page

čt 09. 11.

|

Online

EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE, EMOCE A KONFLIKTY

Chcete se zaměřit na nejčastější chyby v komunikaci? Máte zájem o vytvoření pozitivních vztahů v týmech? Chcete se naučit, jak zvládat náročné situace? Na emoce logika neplatí. Mohou tím zásadně ovlivnit naši komunikaci a vztahy s druhými lidmi.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE, EMOCE A KONFLIKTY
EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE, EMOCE A KONFLIKTY

Čas a místo

09. 11. 2023 18:00 – 19:30

Online

Hosté

O události

O lektorce: 

Alena Ptáčková 

působí jako koučka, facilitátorka, konzultantka a lektorka.

Vystudovala ekonomii na Univerzitě Karlově v Praze a poté působila skoro 18 let jako analytička a auditorka (13 let audity operací – procesy, systémy, projekty) ve státní správě. Získala tak cenné zkušenosti při spolupráci s mnoha lidmi různých povah a odborného zaměření i schopnost jednat a vyjednávat v náročných situacích. Od roku 2015 působí na volné noze v oblasti soft skills.

Věří v sílu přirozeného potenciálu ukrytého v každém člověku i v jeho schopnost naplno jej využít – v běžném a profesním životě i ve sportu. Vede své klienty k posílení jejich odolnosti tak, aby dokázali naplno využít své přirozené schopnosti, dosáhli svých životních i profesních cílů, lépe čelili životním i profesním výzvám a zlepšili své vztahy s okolím.

Je absolventkou certifikovaného koučovacího výcviku a autorkou programu „KOUČ pro každý den“. Ve své koučovací praxi dodržuje Standardy a Etický kodex Mezinárodní federace koučů (ICF).

Víc info: http://www.ptacek-coach.cz/

O webináři:

Délka: 1,5 hod

Když jste se dostali do situace, že Vaše komunikace s druhým člověkem probíhala pod vlivem emocí a vzájemného nepochopení, pravděpodobně jste si kladli otázku, jak tomu příště předejít. Jestli se Vám to stává častěji, je čas to změnit.

Pokud hledáte způsob, jak porozumět svým emocím, vcítit se do druhého člověka a zefektivnit tak vzájemnou komunikaci je tento webinář určen právě Vám.

Webinář se bude skládat ze dvou částí. 

V první části se seznámíte s různými koncepty práce s emocemi a dosažení efektivní komunikace. 

Druhá část bude věnována konkrétním příkladům z praxe a praktickým tipům.

Budete tak schopni poznat, kdy reagujete Vy nebo druhý člověk pod vlivem emocí, a jaká je jejich příčina. Během webináře budete moci si prakticky vyzkoušet získané poznatky.

Administrativní detaily: 

Po zaplacení faktury dostanete přístupy na zoom webinář naživo, kde budete moci sledovat celou akci v reálném čase. Tento webinář nebude nahráván.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k učení a inspiraci od předního neurovědce Prof. RNDr. Aleše Stuchlíka, DSc.

Vstupenky

  • Webinář EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE

    390,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page