top of page

st 10. 4.

|

meet.google.com/wen-urbu-kbr

CHANGE MANAGEMENT: Úvod do tématu

Podíváme se na základní pojmy řízení změn, taky se pobavíme, kde stojí change management z pohledu projektového managementu, na různé metodologie řízení změn, jaké kompetence potřebuje change manager a taky proč tato role je důležitá v době transformací.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
CHANGE MANAGEMENT: Úvod do tématu
CHANGE MANAGEMENT: Úvod do tématu

Čas a místo

10. 4. 2024 9:00 – 10:30

meet.google.com/wen-urbu-kbr

Hosté

O události

Téma: Change management: Úvod do tématu  Change management (řízení změn) je disciplína, která se zaměřuje na přípravu, podporu a pomoc lidem, týmům a organizacím v adaptaci na změny. Tyto změny mohou být různého charakteru, od změn v interních procesech, přes technologické inovace, až po organizační restrukturalizace nebo změny v korporátní či firemní kultuře.

Podíváme se na základní pojmy, kde stojí change management v rámci projektového managementu, na různé metodologie řízení změn, jaké kompetence potřebuje change manager a mnoho dalšího. O lektorovi:  Míša, Zakladatelka komunity Projekťáci a Projekťačky, již 13 let působí v projektech, které přináší organizačně procesní změny, a to jak v roli TL, Process manager, tak jako Change a project manager.

Sdílet událost

bottom of page